FAQ

Klienci na co dzień zadają nam sporo pytań odnośnie kwiatów, ich hodowli, oraz nas samych. W tym miejscu postaramy się odpowiedzieć na większość z nich. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek jeszcze pytania lub propozycje odnośnie rozwinięcia zbioru FAQ, to prosimy o kontakt bezpośrednio na naszego mail’a lub poprzez formularz kontaktowy.

Oczywiście! Wszystkie pelargonie można sadzić w donicach i trzymać na balkonie. Możemy nawet powiedzieć, że pelargonie okrywowe przepięknie wyglądają w dużych donicach na balkonie.

Surfinie (i inne kwiaty balkonowe) najlepiej jest podlewać wieczorem. Jednak gdy jest bardzo gorąco należy podlewać je również rano. Dodatkowo radzimy każdemu, aby do każdego podlewania dodawał do konewki trochę nawozu do kwiatów balkonowych lub innych kwitnących. To spowoduje, że kwiaty zawsze będą piękne.

Oczywiście można, jednak lepiej będzie ona wyglądać gdy będzie rosła w cieniu lub półcieniu.

Oczywiście. Na samym początku sprzedawaliśmy tylko i wyłącznie na rynkach. Niedawno (w 2020 roku) w związku z komplikacjami jakie wynikły postanowiliśmy prowadzić sprzedaż również w miejscu gdzie prowadzimy gospodarstwo.

Aktualnie sprzedajemy w Międzyrzecu Podlaskim, Łosicach, Piszczacu oraz Terespolu.

Osobiście na taki balkon polecamy Pelargonie wiszące lub Lobelie. A co z Surfiniami? Można sadzić ale tylko te krótsze i bardziej zwarte odmiany. Osobiście nie polecamy ich na balkony gdy mocno wieje wiatr.

Przy większych zakupach praktycznie zawsze staramy się dawać jakiś gratis lub stosować odpowiednie rabaty 🙂 Chcemy aby każdy klient był zadowolony i dobrze nas wspominał 🙂

Niestety nie prowadzimy takiej sprzedaży. Próbowaliśmy już to robić, jednak ani my, ani firmy kurierskie nie są w stanie zapewnić odpowiedniej ochrony kwiatom podczas transportu.

Oficjalnie nie prowadzimy takiej sprzedaży, jednak możemy sprzedać większą ilość kwiatów w atrakcyjnej cenie. Jednak wtedy wszystko jest ustalane indywidualnie z każdym klientem.

Niestety nie. Nie jesteśmy płatnikiem podatku VAT więc nie możemy wystawić faktury. Nie wystawiamy również rachunków. Prowadzimy tylko rejestrowaną działalność gospodarczą jako gospodarstwo rolne.

Tak, pelargonie można hodować w domu. Trzeba tylko zapewnić im odpowiednią ilość wody i słońca.

Hej! Fajnie, że jesteś!

Przygotowaliśmy dla Ciebie STREFĘ STAŁEGO KLIENTA.

Nie masz jeszcze kodu dostępu do Strefy?

Nic straconego!

Wystarczy, że wypełnisz formularz zapisu na Newsletter na  Stronie głównej a od razu po wypełnieniu formularza dostaniesz kod do STREFY STAŁEGO KLIENTA!